Drugi etap VIII Międzyszkolnego Konkursu Języka Łacińskiego

Szanowni Państwo,
w poniedziałek 29 kwietnia b.r. o godzinie 11.45 zostanie przeprowadzony drugi etap VIII Międzyszkolnego Konkursu Języka Łacińskiego, którego organizatorami są Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Filologicznego oraz Katedra Filologii Klasycznej i Studium Języków Obcych UŁ.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich i podstawowych; dotychczas  obejmował województwa łódzkie i świętokrzyskie, a w tym roku po raz pierwszy ma zasięg ogólnopolski. Eliminacje pierwszego etapu odbyły się 26 lutego w szkołach. Do etapu drugiego zakwalifikowało się 71 uczestników z 13 szkół.

Etap drugi odbędzie się jednocześnie w auli Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Pomorska 171/173) i w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Śniadeckiego w Kielcach (ul. Śniadeckich 9).
Serdecznie zapraszamy !

Zapraszamy na stronę Łódzkiego Oddziału PTF, z której pochodzi treść zaproszenia.